přeskočit na hlavní obsah

Kariéra

Jsme tu všichni na jedné lodi. Téměř doslova. Přidejte se k nám.

Volné pozice
Kariéra

7 důvodů, proč pracovat u lídra ve správě nájemního bydlení

1 200 bytů v hodnotě 7 miliard je záruka pestré a prestižní práce – naskočte si!

důvody

 • Nejsme korporát

  Bohemian Estates je rodinná firma s 16-letou tradicí, kde se s korporátními manýry nesetkáte. Zakládáme si na harmonickém kolektivu a upřímnosti. Chyby jsou lidské, z nich se učíme. Zato netolerujeme nedostatek iniciativy.

 • Jsme nezávislí

  Pro rozvoj firmy používáme vlastní kapitál. Proto se nemusíme zodpovídat investorům, akcionářům, či fondům, a můžeme si dovolit luxus jít vlastní cestou.

 • Pestrá a kreativní práce

  Nezavalíme vás papírováním. Veškeré nudné, repetitivní a procesní věci automatizujeme, abyste se mohli věnovat zábavné, kreativní práci (komunikace s klienty, péče o nemovitosti). Používáme např. výhradně elektronické smlouvy a vlastní informační systém, který šetří váš čas.

 • Platový motivační systém

  Čím déle jste s námi, tím víc vyděláváte. Ve firmě používáme osvědčený, progresivní platový systém, kdy za každý společný rok roste vaše bonusové ohodnocení.

 • Angličtina

  Bohemian Estates běžně pracujeme se zahraniční klientelou. Angličtina je u nás druhý úřední jazyk, který denně používáme. Umíte si představit lepší příležitost, jak své profesní cizí jazyky pilovat v praxi?

 • Vzdělávání zdarma

  Investujeme do vašeho vzdělání – jazykové kurzy s rodilými mluvčími nebo specializovaná školení (právo, účetnictví, reality, technické záležitosti v oblasti nemovitostí) pořádáme přímo v kanceláři.

 • Benefity

  Kromě výše zmíněných se můžete těšit na výhodné penzijní připojištění a Multisport kartu .

Volné pozice

Nenašli jste pozici, která by vám vyhovovala? Nebojte se, pošlete nám svůj životopis a my ho zkontrolujeme.

Napište nám na adresu: prace@bohemianestates.com