přeskočit na hlavní obsah

S námi prodáte nemovitost o 10,4 % výhodněji

Ušetříme vám čas i starosti – a vyděláme víc

Nezávazně poptat
Ředitel realitní divize Robert Poppl
Ředitel realitní divize Robert Poppl

Víme jak prodat Vaší nemovitost za více – půměrně o 10,4 %

 • Vaši nemovitost prodáme v průměru o 10,4 % nad tržní hodnotou. „Na klíč“ a pro vás 100% bezpracně a bez starostí.
 • Pro váš maximální zisk využijeme skutečné prodejní ceny srovnatelných nemovitostí z příslušného katastru nemovitostí v neveřejných cenových mapách pro danou lokalitu.
 • Vytvoříme profesionální prezentaci nemovitosti a postaráme se o inzerci, marketing, prohlídky, administrativu i převod peněz.
 • 18 let zkušeností, bezchybná firemní reputace a nemovitostní transakce přesahující 4 miliardy jsou nejlepší zárukou důvěry a profesionality, kterou vám naše rodinná firma nabízí.
 • Postaráme se o minimalizaci daňového zatížení.

Kalkulačka prodeje nemovitosti

Spočítejte si sami, o kolik víc s námi na prodeji vyděláte.

Za kolik byt prodávám

5 000 000

Kolik dostanu

S Bohemian Estates
5 470 000 Nezávazně poptat
O kolik vyděláte více
470 000
Úspora času
59 hodin

4 důvody, proč prodat nemovitost s  Bohemian Estates

S námi vyděláte průměrně o 10,4 % více

 • Jakoukoli nemovitost umíme jak prodat za nejvyšší cenu, ve zlomku běžného času a s minimálním (často nulovým) daňovým zatížením.
 • Nemovitosti prodáváme, jako by byly naše.
 • Pro stanovení co nejvyšší ceny využíváme vlastní realitní systém a cenové mapy, které jako jediné pracují se skutečnými prodejními cenami v kupních smlouvách registrovaných v katastru nemovitostí.
 • Vaši nemovitost nabídneme v naší databázi více než 15 tisíc investorům z  ČR i ze zahraničí. Tím, že investorům garantujeme okamžitý výnos, zvýšíme poptávku po vaší nemovitosti i její cenu (investoři za byt s garantovaným výnosem platí průměrně o 5 % více ve srovnání s podobnými nemovitostmi).
 • Prodejní cenu vaší nemovitosti zvýšíme v průměru o 7 % s využitím elektronické aukce.

Dokonalá prezentace a inzerce pro vyšší cenu

 • Vytvoříme profesionální prezentaci vaší nemovitosti včetně 3D video prohlídky a záběrů z dronu. Z dat víme, že takto poptávku po vaší nemovitosti zvýšíme o 30 %, stejně jako šance na rychlý a výhodný prodej.
 • „Home staging“ zvedne cenu o 6 %. Na vaše přání nemovitost vybavíme reprezentativním nábytkem i dekoračními předměty. Všechny místnosti neodolatelně nasvítíme a nafotíme. Kromě vyšší ceny můžete počítat i kratší dobou prodeje (s home staging klidně o 68% rychleji).
 • Inzercí a marketingovými kanály oslovíme přes 15 000 potenciálních kupců z ČR i mimo ni.

Prodej „na klíč“: 100% vás zastoupíme

 • Pokud nemáte čas (nebo chuť) podstupovat při prodeji všechny úmorné kroky, na základě vaší plné moci vás při prodeji nemovitosti 100% zastoupíme. Nemusíte být u prohlídek ani u podpisů smluv.
 • Naše právní oddělení prověří veškerou související dokumentaci a postará se o neprůstřelné smlouvy. Dobře známe proces prodeje nemovitostí i všechna jeho úskalí a proto víme, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat.
 • Aby z daného obchodu nesešlo například kvůli nedostatečné bonitě kupujících, máme pro ně připravený bezplatný hypoteční servis. Díky tomu vás neohrozí případné chyby finančních poradců, jejichž služeb jste využívali před námi.

Víme, jak prodat vaší nemovitost za víc

 • Víme, jak prodat vaší nemovitost za víc.

Reference

Jan Dvořák
Bohemian Estates je vždy mou první volbou při prodeji či pronájmu nemovitostí. S jejich servisem jsem nad míru spokojen a s klidem je doporučuji i svým přátelům.

Jan Dvořák

Výkonný ředitel GOPAS a.s.

Průběh spolupráce

Vaše cesta k prodeji nemovitosti za maximální cenu.

Vaše cesta k prodeji nemovitosti za maximální cenu.
 1. Prohlédneme nemovitost

  Následně navrhneme tržní cenu a postup prodeje dle vašich požadavků. Od této chvíle se o vše staráme my – vy nemusíte dělat nic.

 2. Vytvoříme perfektní prezentaci

  S využitím 3D prohlídky, záběrů z dronu i služby homestaging dosáhneme maximální atraktivity na první pohled. Hodnotu nemovitosti tak zvýšíme i o 30 %.

 3. Inzerujeme nemovitost

  Nemovitost uvidí zájemci na všech hlavních realitních serverech v  ČR i v zahraničí, na webu Bohemian Estates , v síti našich partnerů a také v neveřejné databázi koupěchtivých investorů.

 4. Zajistíme osobní prohlídky

  Nemovitost předvedeme zájemcům během osobních prohlídek. Zde vám ušetříme i celé dny času.

 5. Postaráme se o „papírování“

  Provedeme vás celým procesem prodeje, zajistíme kompletní administrativu i smluvní dokumentaci (včetně advokátní či notářské úschovy) a osobně za vás předáme nemovitost kupujícímu.

 6. Peníze dostanete na účet

Máte otázky?

Než nás kontaktujete, přečtete si odpovědi na ty nejčastější.

V čem se prodej s Bohemian Estates liší od konkurence?
Naši makléři nejsou jen „otvírači dveří a nositelé klíčů“, kteří vás odkážou na majitele, správce nebo třeba advokáta. Na rozdíl od realitních kanceláří prodáváme nemovitosti, jako bychom byli jejich vlastníky, a navíc se zkušenostmi dlouholetého správce nemovitostí. Jedna z mnoha výhod spolupráce s naší společnosti je, že naši makléři prodávají mimo jiné i nemovitosti, které spravujeme. Když se jejich majitelé rozhodnou svou nemovitost prodat, makléřům zpravidla dávají plné moci na zastupování v celém procesu prodeje. Naši lidé jsou proto často jak prodávajícím, tak i tím, kdo celou transakci musí vymyslet a zařídit od á do zet. Díky tomu velmi dobře znají veškerá potenciální úskalí prodeje nemovitosti. Konkrétně třeba ideální čas prodeje pro minimální daňové zatížení, kdy a jakým způsobem nejvýhodněji splatit případný úvěr, kdy a za jakých okolností opustit byt atd.
Co když konkurenční společnost nabízí vyšší tržní cenu za mojí nemovitost?
To je možné, ale jde o to, zda ji za tu cenu i prodá. Výsledná nabídková cena je vždy na společné dohodě. My vám vždy sdělíme realistickou cenu, kterou můžete očekávat. Mnohokrát jsme byli svědkem situace, kdy ostatní kanceláře nadhodnocují nabídkové ceny z jediného důvodu: aby majitele přemluvili k podpisu zprostředkovatelské smlouvy. Výsledná prodejní cena je pak ovšem často nižší, než avizovali. Majitel nemovitosti se pak odřízne od všech možností kromě těchto dvou (nevýhodných): počkat, až uplyne doba trvání dané smlouvy, anebo „podlehnout“ situaci a prodat nemovitost za nižší cenu.
Proč bych měl/a prodat přes Bohemian Estates a nikoli na vlastní pěst?
Protože velmi pravděpodobně nebudete mít možnost oslovit tak velkou skupinu potenciálních kupujících a tedy prodat nemovitost za maximální cenu. Majitelé velmi často nastaví velmi nízkou cenu a nemovitost prodají za 80 % hodnoty jen proto, aby ušetřili jednotky procent za provizi. Ve výsledku přijdou o stovky tisíc, někdy i miliony korun. Kromě toho věnují celé transakci desítky (neplacených) hodin. Běžný majitel nemovitosti se navíc nevyzná na aktuálním trhu, neumí eliminovat rizika, které při prodeji nemovitosti mohou vzniknout, protože je jednoduše nezná. Naprostá většina majitelů, kteří zkusí prodat svojí nemovitost „po vlastní ose“, jsou také často znechuceni tím, že je kontaktují realitní kanceláře, kteří slibují zájemce. Téměř vždy jde jen o trik, jak vaši nemovitost získat k prodeji.
Mohu prodat nemovitost, když je v ní nájemník?
S námi ano. Na rozdíl od většiny realitních kanceláří, které mnohem raději nabízejí volný byt (je s tím mnohem méně práce), my se za vás s nájemníkem rádi domluvíme na prodeji a ponecháme ho v bytě. Pro vás se nezmění nic: stále inkasujete nájem a tím zvyšujete svůj zisk. Tím, že měsíčně prodáváme i stovky bytů, které často zároveň spravujeme, je pro nás prodej bytu i s nájemníkem naprosto běžná věc.
Jak je to s financováním nemovitosti pro kupující?
Pro naše klienty máme připravený bezplatný hypoteční servis zajišťující nejlepší možné podmínky na trhu prostřednictvím veškerých bank, a to i díky stovkám klientům, kterým spravujeme jejich úvěry. Díky tomu jsme pro banky partnerem, kterému nabízejí výhodnější podmínky než klientům „z ulice“.
Jak je to s movitými věcmi při prodeji nemovitostmi?
Náš specialista vždy před prodejem jasně definuje, které movité věci jsou součástí ceny, a které jsou k mání za příplatek. Pokud budete potřebovat, rádi pro vás zajistíme stěhování či uskladnění nábytku, přípravu nemovitosti před předáním atp.