O nás

Kdo jsme a proč to děláme.

6 důvodů proč se spojit s Bohemian Estates

vyhledání investic

Vyhledáme výhodné a bezpečné investiční příležitosti

zadnes-starosti

Zbavíme vás starostí s pronájmem i správou nemovitosti

9,7-procent-zhodnoceni(1)

Zajistíme vám 9,7% průměrné meziroční zhodnocení prostředků

800nem

Spravujeme přes 800 nemovitostí za více než 5 mld. Kč

vsechny-sluzby

Poskytujeme kompletní balík služeb pod jednou střechou

sluzby-za-zlomek

Naše služby vám vydělají více, než stojí a navíc šetří váš čas

Jak se zrodila Bohemian Estates

V dobách realitního boomu jsem se setkával s řadou zahraničních investorů, zejména z Velké Británie a Irska, pro které byl nákup investiční nemovitosti strastiplnou zkušeností. Jazyková bariéra, nesmyslná byrokracie, zajišťování realitních, správcovských, hypotečních, právních a účetních služeb alespoň u pěti různých společností – to všechno byly vážné překážky pro jejich investice na českém realitním trhu.

Proto jsem se v roce 2006 rozhodl založit společnost, která by drobným i velkým investorům nabídla skutečně komplexní řešení v oblasti správy a investic do rezidenčních i komerčních nemovitostí. Všechny potřebné služby pod jednou střechou a profesionální radou kvalifikovaného partnera znalého místního trhu.

Zkušenost se zahraničními investory, potřeba nahlížet na investice jejich vlastníma očima, nutnost chránit jejich zájmy a přebírat odpovědnost za výsledky spolupráce zásadně formovaly hodnoty i charakter služeb, které dnes naše společnost poskytuje.

Postupně jsme otevřeli pobočky v Praze, Brně a Ostravě a spravujeme přes 800 nemovitostí v ČR i v zahraničí v celkové hodnotě 5 mld. korun.

Naším posláním je zhodnocování a starost o majetek našich klientů, což nám umožňuje s nimi tvořit dlouhodobé vztahy založené na naprosté důvěře. Toto je jeden z hlavních důvodů, proč nás naše práce tak baví a proč ji máme rádi.

 

David Novotný
Founder/managing director

 

symbol

Vedení společnosti

MY3A8658

Ing. David Novotný

Zakladatel a generální ředitel
Founder and Managing Director
Vystudoval mezinárodní ekonomii a management v Praze. Svoje zkušenosti v oblasti nemovitostí začal sbírat ve Španělsku v roce 2000. Od roku 2005 měl na starosti business development v realitní kanceláří Happy House Rentals. Po roce se stal jejím spolumajitelem a stral se zejména o marketing značky. Koncem roku 2006 založil Bohemian Estates. Hovoří anglicky, německy, španělsky, rusky, francouzsky a znakovou řečí. Říká o sobě, že je rodinný typ, a jeho rodinu tvoří manželka a tři děti - dva synové a společnost Bohemian Estates. Miluje cestování, fotografování a vaření.
Michaela B.

Ing. Michaela Bajerová

Výkonná osobní asistentka a správkyně nemovitostí
Executive personal assistant and property manager
Pokud do naší centrály přijdete čerstvě z rána, pravděpodobně potkáte naší věčně usměvavou Míšu. Míša vystudovala vysokoškolské studium na ČVUT v Praze, Fakultu stavební, a důvodem proč si zvolila práci v naší společnosti je prohloubení znalostí v oblasti nemovitostí. Kromě lásky k nemovitostem miluje komunikaci s lidmi a pocit z dobře odvedené práce.
robert

Bc. Robert Poppl

Ředitel realitních činností
Real Estate Director
Realitní činností se profesně zabývá od roku 2002. Začal již při studiu na ČZU, kde zatím získal bakalářský titul. Za celou dobu zrealizoval několik set realitních obchodů s obratem přes jeden a půl miliardy korun a stovkou spokojených klientů, což je jeho hlavní cíl. Robert je spoluautorem unikátního softwaru na monitorování veškeré realitní inzerce a všech dražebních domů. Ve svém volnu tráví čas s rodinou nebo podniká výlety na kole. Roberta, neboli Boba, můžete také potkat v roli instruktora spinningu. Motto Roberta, které zajisté pomůže zrealizovat i vám, je: "Prožij své sny, ale nezaspi svůj život.”
Berit

Berit Veselá

Vedoucí kanceláře a personalistka
Head of office management and HR
Berit má na starosti veškeré personální a finanční záležitosti společnosti, a také kompletní administrativní podporu centrály. Má za sebou už pěknou řádku let v office managementu, a tudíž se řadí mezi ostřílené profíky. Pozice v Bohemian Estates je pro ni perfektní kombinací, jelikož si může užít čísla a zároveň i práci s lidmi. Pro Berit je důležité vytvářet kvalitní a příjemné pracovní prostředí, které pozitivně ovlivňuje život zaměstnanců společnosti. Její baterky dobíjí dobrá nálada a hlasitý smích.

Fakturace a evidence plateb

Terezka

Tereza Kohoutková

 Fakturace a evidence plateb
Invoicing, billing and payment records
O veškeré faktury a evidenci plateb se stará naše roztomilá, ostřížím zrakem a dokonalou pečlivostí vybavená Terezka. Pokud něco nesedí, můžete si být jistí, že náprava proběhne rychlostí blesku. Nenechte se ale mýlit její roztomilou tvářičkou a milým hláskem - rozhodně si nepřejete být těmi, co procesovali něco špatně. :o) Terezka miluje pořádek, práci s čísly a svůj pracovní kolektiv.

Recepce centrály v Holešovicích

Alenka

Mgr. Alena Čiernohorská

 Recepce centrály
Headquarters receptionist
S milým úsměvem, ochotou pomoci a nabídkou výborné kávy vás v případě návštěvy naší holešovické centrály přivítá Alenka. Po dokončení magisterského studia zaměřeného na mediální a komunikační studia strávila půl roku v USA, a své komunikační a organizační schopnosti dále rozvíjela na různých administrativních pozicích. Do společnosti Bohemian Estates ji přilákala zejména přátelská atmosféra a možnost zdokonalit se jak v oblasti komunikace, tak i v oblasti administrativy - zejména účetnictví a obchodu. Velkou výzvou a motivací je pro ni také rozšiřování obzorů v oblasti nemovitostí.

Akvizice, pojištění a realitní služby

Honza

Jan Jaša

Vedoucí obchodního oddělení 
Sales Manager
Jan má za sebou obrovské zkušenosti z bankovního sektoru, kde se dlouhá léta staral o správné investice svých klientů. Oblast nemovitostí vždy považoval za jednu z nejjistějších a nejrentabilnějších, a proto se rozhodl z bankovního sektoru odejít a plně se věnovat jejímu potenciálu. Při náboru nových klientů se vždy snaží vcítit do role a potřeb toho druhého, a pomoci mu tak nalézt tu nejvhodnější variantu spolupráce, která povede k dlouhodobé a oboustranné spokojenosti. Na své práci miluje zejména poznávání nových lidí a neuvěřitelný potenciál zhodnocení finančních prostředků, které nemovitosti lidem umožňují.
Pavla

Pavlína Skalová

 Realitní makléř
Real Estate Agent
Pavlína pracuje pro společnost Bohemian Estates již šest let a svou práci miluje. Pomáhá jí totiž propojovat její dvě největší lásky - lásku k nemovitostem a k lidem. Baví ji zejména, že může pomáhat naplňovat základní lidskou potřebu, kterou je právě potřeba bydlení. Největší radost jí působí, pokud zajistí setkání dokonalé kombinace nemovitosti a klienta, a přispěje tak ke splnění snu o krásném bydlení. Pavlína díky svým dlouholetým zkušenostem a znalosti trhu s nemovitostmi pomohla už stovkám klientů najít perfektní nemovitost.
Yury

Bc. Yury Vachugov

Hypoteční specialista a akvizitor
Mortgage and acquisition specialist
S veškerými hypotečními úvěry vám pomůže náš hypoteční specialista, Yury, který mluví plynně rusky a anglicky. Yury má vystudované finance bakalářského stupně a za sebou dlouholetou praxi v bankovním sektoru. Neváhejte se ho zeptat ani na možnosti pojištění vaší nemovitostí nebo její možné využití. Yuryho dlouholeté zkušenosti a znalosti bankovního trhu mu v kombinaci s vysokoškolským studiem zaměřeným na finance umožňují poskytovat opravdu exkluzívní a profesionální služby. Ve svém volném čase se rád projíždí na své motorce a objevuje krásy Česka a Evropy; v zimě rád jezdí na hory a věnuje se snowboardingu.
Kačka

Kateřina Krištofová

Realitní makléř
Real Estate Agent
Po dvanácti letech strávených ve Španělsku, kde se Kačka věnovala poskytování klientského servisu v oblasti turismu a ubytování, se práce pro Bohemian Estates stala jednoznačnou volbou, díky níž může dělat, co jí nejvíce baví: pracovat s lidmi a pomáhat jim. Setkání s novými lidmi ji naplňuje pozitivní energií a optimismem. Kačka má velký smysl pro organizaci a detail, a největší radost jí udělá dobře odvedená práce. Nejvíce ji těší, že může pomáhat lidem nacházet ideální domovy, ať už se jedná o ty celoživotní, nebo jen přechodné. Kačka hovoří plynně anglicky, španělsky a italsky, a mezi její koníčky patří cestování, vodní sporty, salsa a jazyky. Nyní se věnuje studiu německého a ruského jazyka.
Jiřina

Ing. Jiřina Saňová a Chica

 Vedoucí oddělení krátkodobých pronájmů
Head of Short Term Department
Srdcař, bojovník, věčný optimista s písní na rtech a něčím vynikajícím k snědku, to je jen pár úvodních slov, které se dají zmínit o vedoucí krátkodobých pronájmů. Jířa vystudovala Vysokou školu ekonomickou, obor Management a podniková ekonomika s vedlejší specializací cestovní ruch. Od doby studií se jí turismus a cestovní ruch stal osudovým a v této oblasti se pohybuje již přes dvacet let. Jířa poté, co procestovala téměř celý svět a žila několik měsíců v Itálii, která je do dnešního dne její srdcovou zemí, se rozhodla věnovat svůj elán a zkušenosti do oblasti krátkodobých pronájmů, kde může také plně využít své ekonomické znalosti. Jířa hovoří anglicky, rusky a italsky.

Anet

Mgr. Aneta Tučková

Správkyně nemovitostí
Property manager
Pokud se k nám rozhodnete svěřit svou nemovitost, můžete se těšit na úzkou spolupráci s jednou z našich milých a velice schopných správkyň. Anet má vystudované překladatelství, hovoří na profesionální úrovni anglicky a rusky a dále se učí německy. Dlouholetý zájem o oblast nemovitostí, radost z poskytování klientského servisu a mezinárodní prostředí společnosti je to, co ji přivedlo do společnosti Bohemian Estates. Na své práci miluje zejména její různorodost, kreativitu a možnost okamžitě vidět výsledky své práce. U Anet si můžete být maximálně jistí, že se o vaší nemovitost postará se stejnou láskou a péčí, jako se stará o veškerou floru, ale i faunu v naší kanceláři na Těšnově. A pokud se k nám přijdete podívat, uvidíte, že se jim daří skvěle. 🙂
Hanka

Bc. Hana Anderová

 Rezervační pracovník
Booking manager
Hanka miluje fantasy, jednorožce a pohádky. A jakoby i jejím posláním bylo vytvářet kolem sebe tento pohádkový a fantastický svět. Milejšího a trpělivějšího člověka náš tým nepoznal. Hanka vystudovala Vysokou školu hotelovou a oblast turismu jí naprosto uchvátila. Už při studiích se začala věnovat ubytovávání hostů pro krátkodobé účely a v této oblasti se pohybuje už přes pět let. Na své práci miluje zejména její rozmanitost, prostředí, ve kterém může potkat mnoho zajímavých lidí, setkávání se s různými kulturami a možnost lidem pomoci při jejich pobytu v Praze.
Simona

Simona Šetková

Recepční
Receptionist
Ačkoliv je Simonka naším nejnovějším členem týmu, jakoby k nám patřila odjakživa. Její překrásný úsměv a nehynoucí optimismus je více než nakažlivý. Simona hovoří anglicky a španělsky a má mnoholeté zkušenosti s klientským servisem. Na své práci oceňuje zejména možnost každodenního využívání cizích jazyků, setkávání se s cizími kulturami a příležitost být nápomocna lidem při jejich návštěvě v Praze.
Vašek

Václav Rozman

 Občasný recepční
Occasional receptionist
Vašek k nám poprvé přišel už v patnácti letech a od té doby se společně těšíme již čtyřleté spolupráci. Po dostudování gymnázia s červeným diplomem letos nastupuje na vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Pokud budete mít štěstí Vaška potkat v práci, překvapí vás svojí profesionalitou, milým úsměvem a ochotou pomoci. Vašek mluví plynně anglicky, znakovou řečí a učí se německy.
Markéta

Markéta Bečičková

 Vedoucí provozních činností oddělení krátkodobých pronájmů
Head of operating activities of Short Term Department
Markéta má za sebou přes dvacet let zkušeností v oblasti hotelnictví. Pod jejím dohledem si můžete být maximálně jistí, že apartmány budou v perfektním stavu a vaši hosté budou mít během svého pobytu vše, co potřebují, včetně běloskvoucího prádla. Markéta má na starosti zejména vedení a koordinaci týmu našich vlastních uklízeček a techniků a provozní činnosti celého oddělení. Na své práci oceňuje zejména její pestrost a dynamiku, kdy každý den je naprosto odlišný od toho předchozího. Největší radost Markétě přináší pocit dobře fungujícího týmu a viditelnost výsledků své práce. Markéta věří, že dynamičnost tohoto odvětví zakládá neustálou potřebu zlepšování a vylepšování, což je pro ni výzvou a zároveň motivací.
Sandra

Mgr. Sandra Šebánková a Chica

Správkyně nemovitostí
Property manager
Pokud se k nám rozhodnete svěřit svou nemovitost, můžete se těšit na úzkou spolupráci s jednou z našich překrásných a velice schopných správkyň. Sandra po vystudování politologie strávila čas ve Velké Británii. Po svém návratu se začala plně věnovat oblasti nemovitostí, ve které se pohybuje již přes pět let. Na své práci zejména oceňuje její dynamiku a rozmanitost. Sandra hovoří anglicky a francouzsky a svým entuziasmem a půvabem vám dokáže vyřídit a vyjednat téměř cokoliv, co budete v souvislosti se správnou nemovitosti potřebovat. Nejdůležitější je pro Sandru spokojenost klienta. Řídí se mottem: Klient vždy na prvním místě. Miluje dobré víno, jógu a plavání.

Lucka

Lucie Cibulková

Rezervační pracovník
Booking manager
Lucka vás hned při první vteřině setkání okouzlí svým příjemným hlasem a profesionálním vystupováním. Lucka má za sebou dlouholeté zkušenosti v klientském servisu, jak v oblasti cestovního ruchu, tak v oblasti obchodu. Poslední čtyři roky, než nastoupila do Bohemian Estates, žila v Austrálii, odkud si s největší pravděpodobností přivezla svůj široký úsměv, optimismus a své tradiční přivítání s hosty: ‘How’s It Going?’. Tuto práci miluje zejména pro její dynamiku a možnost denní interakce s lidmi, která jí pozitivně nabíjí.

Albert

Albert Franc

 Recepční
Receptionist
Albert hovoří plynně anglicky a rusky. Jeho vášní je cestování, zejména do exotických zemí. Jako zkušený cestovatel je schopen vcítit se do kůže jak novopečených cestovatelů, tak profesionálů. Pomoc lidem a interakce s lidmi je hlavním důvodem proč tuto práci miluje. Mezi jeho záliby dále patří zdravý životní styl a vše s tím spojené. Pokud navštívíte naši kancelář a poštěstí se vám, že vám Albert připraví šálek dobrého čaje, zjistíte, že každý druh čaje má svůj vlastní příběh a účel a jeho pití, to není jen bezmyšlenkovité přijímání tekutiny, ale pravý rituál.
Zdeněk

Zdeněk Novotný

Letištní přeprava osob
Airport Shuttle Driver
Zdeněk vás od první chvíle překvapí svou vstřícností, přátelskostí a profesionalitou. Je vynikajícím řidičem a během jízdy zajišťuje hostům nezapomenutelný zážitek v podobě malé tour během jízdy. Zdeněk během jízdy s úsměvem poukazuje na veškeré památky a důležitá místa v Praze a to vše zvládá i přesto, že je neslyšící.

Oddělení dlouhodobých pronájmů

Lída

Mgr. Ludmila Cvrčková Porkertová

 Vedoucí oddělení dlouhodobých pronájmů
Head of Long Term Department
Lída má za sebou dlouholeté zkušenosti s klientským servisem, zejména ve spojitosti se zahraničním obchodem. Oblast nemovitostí pro ni byla vždy srdcovou záležitostí a dlouholetým koníčkem. Není proto divu, že se jí začala s plným nasazením věnovat i profesně. Lída ráda čelí výzvám u složitých projektů, ráda vyjednává a komunikuje s lidmi. Smysluplný a efektivní systém, ekonomicky přívětivá čísla a maximální spokojenost klienta, to jsou věci, které Lídu pozitivně nabíjí a motivují k neustálému růstu.
Vanda

Mgr. Vanda Bodová

Správkyně nemovitostí
Property manager
Když se Vanda po středoškolském studiu rozhodovala co studovat, volila mezi fakultou pedagogiky a architektury. Ačkoliv vystudovala pedagogickou fakultu, architektura a oblast nemovitostí ji vždy silně přitahovala, až se před pár lety rozhodla pro spolupráci s Bohemian Estates. Vanda má na starosti zejména rezidentní nemovitosti a svou práci miluje. Zejména ji naplňuje její rozmanitost, kdy je třeba rozumět nepřeberné šíři zákonů, účetnictví, daním, ale přitom se tato práce neobejde bez lidského prvku a interakce, zejména jednání, vyjednávání a obecné komunikace s lidmi.
MY3A6882

Andrea Špičková

Správkyně nemovitostí
Property manager
Andrea se v minulosti zabývala zejména administrativní podporou a koordinací projektů. Při správě nemovitostí často využívá tyto nabyté zkušenosti, kdy ke každé nemovitosti přistupuje jako k samostatnému projektu, kdy cílem je nemovitost v perfektním stavu a spokojený zákazník. Na práci u Bohemian Estates se jí velice líbí možnost využívání cizích jazyků, její rozmanitost a příjemný pracovní tým.
MY3A8669

Karolína Burešová

Správkyně nemovitostí
Property manager
Když si Kája přečetla náš inzerát, věděla od prvního okamžiku, že chce pracovat pro Bohemian Estates a zabývat se správou nemovitostí. Každému klientovi se snaží vždy poskytnout minimálně 100% péči. I přesto, že je práce občas velmi náročná, přináší jí naprostý pocit uspokojení, při které může využít svých předchozích zkušeností a zároveň se toho mnoho nového naučit. Kája vystudovala gymnázium a v současné době studuje VŠFS, obor marketingová komunikace. Mluví anglicky a německy.
Anička

Ing. Anna Nedomová

Vedoucí oddělení dlouhodobých pronájmů
Head of Long Term Department
Anička má vystudovaná regionální studia na Vysoké škole ekonomické, přičemž už během svých studií s jistotou věděla, že se chce plně věnovat oblasti nemovitostí. Na své práci zejména oceňuje její rozmanitost a široké spektrum znalostí a vědomostí, kterými je nutné k této práci disponovat. Kromě perfektně odvedené práce nezapomíná ani na svůj tým, kdy nutnost přátelského a týmového kolektivu je pro ni naprostým základem. Anička na sobě a svém týmu neustále pracuje, ať už formou interních školení, tak dalším externím vzděláváním.
Michaela F.

Michaela Frličková

Správkyně nemovitostí
Property manager
Michaela se správou nemovitostí zabývá již přes tři roky. Na své práci oceňuje zejména její pestrost, množství oborů, které je nutné znát, každodenní výzvy a nikdy nekončící potřebu rozšiřování si znalostí. U Bohemian Estates miluje zejména mezinárodní prostředí této společnosti a úžasnou pracovní atmosféru, kdy týmová spolupráce je vždy na prvním místě. Michaela mluví plynně anglicky a německy, učí se dále francouzsky, španělsky a rusky.


Bára

Bc. Barbora Gábelová

Správkyně nemovitostí
Property manager
Baru se v oblasti nemovitostí pohybuje již přes šest let. Oblast nemovitostí vždy považovala za tu nejperspektivnější, a proto se jí začala věnovat už při svých studiích na VŠE, fakultě národohospodářské. Nemovitostmi je doslova fascinována. Kromě toho na své práci miluje komunikaci s lidmi a nutnost vysoké úrovně komunikačních schopností. Na Bohemian Estates si cení zejména svého pracovního týmu a firemní kultury.
Jana

Bc. Jana Kňourková

Správkyně nemovitostí
Property manager
Janča se dlouhá léta pohybovala v oblasti personalistiky a HR. Po svém návratu z Vietnamu profesně zamířila do oblasti správy nemovitostí, kde zejména oceňuje možnost využití komunikačních schopností na vysoké úrovni, dynamičnost práce, mezinárodní prostředí, možnost využití jazyků a úžasný pracovní tým. 🙂 Janča je v posledním semestru VŠE, fakulty managementu, a mluví plynně anglicky, francouzsky, vietnamsky a čínsky.

Technická správa nemovitostí

Feri2

Fáris Braham Bouchnak

Technik a závoz
Technician and Delivery man
Feri prostě frčí. 🙂 Pokud vedle vás v kanceláři na Těšnově někdo proběhne, jedná se s jistotou o Feriho. Distribuce klíčů, svoz a rozvoz prádla, různorodé technické a údržbové práce, řešení případných havárií na apartmánech, to je jen hrubý výčet toho, jak může vypadat jeden den našeho technika. Feri svou práci považuje za každodenní pozitivní výzvu, při které se učí mnoho nových věcí. Celý tým si na Ferim váží zejména jeho schopnosti se rychle rozhodnout a najít optimální řešení v jakékoliv situaci.
Ivan

Ivan Chepa

 Technik
Technician
Ivánek je dlouholetým členem našeho týmu. Za sebou má již stovky opravených bytů, jejich zařízení a vybavení. Na práci pro Bohemian Estates ho zejména baví její rozmanitost a největší motivací je pro něj pocit z dobře odvedené práce. Ivan vždy jedná rychle, kvalitně a spolehlivě a může se pochlubit stovkou spokojených klientů.
Milan

Milan Černý

 Technik a závoz
Technician and Delivery man
Milanovi můžete svěřit jakýkoliv úkol a plně se na něj spolehnout. Ať už se jedná o jednoduché technické zásahy nebo složitější opravy, můžete si být jistí, že práce bude odvedena na jedničku. Efektivní organizace pracovního času, schopnost nalézt nejrychlejší a přitom kvalitní řešení, předvídání problémů a jejich prevence - to vše je Milánek. Na své práci se mu zejména líbí, že je každý den plný výzev, které mu pomáhají posouvat si své vlastní hranice a získávat nové zkušenosti.

Radim

Radim Vinduška

 Technik
Technician
Radim je velmi pracovitý a šikovný. V minulosti se zabýval restaurováním nábytku, pokládáním podlah a chvíli pracoval i na pile. Miluje práci se dřevem a rád za sebou vidí výsledky své práce. Pokud zrovna nepracuje na nějakém technickém úkolu, věnuje se kultuře, hraje na kytaru a zpívá. V zimním období vyučuje lyžování a snowboarding.

Naši zákazníci

9

Spolupráce s Bohemian Estates byla naprosto bezproblémová.

Matějovská Tereza

9

Perfektní servis a velmi vstřícné jednání při pronájmu bytu.

Lucie Otadovská a Josef Kvasnička

9

Ukázkový projev realitního makléře. Rozhodně patříte ke špičce v oboru.

Jaroslav Šimonka

9

Jsem velmi spokojen s flexibilitou, rychlostí a férovým přístupem.

Václav Štrupl

9

Jsme mile překvapeni, že menší realitka fungovala mnohem lépe než gigant.

Martina Ševčíková s rodinou

9

Koupi bytu se podařilo realizovat rychle a bez jakýchkoli komplikací.

doc. Mgr. Tomáš Holub Ph.D. a Alena Holubová

9

Oceňujeme vôľu riešiť problémy a vyhovieť nám ako klientom.

Ing. Dušan Hupka a Jana Hupková

9

Tým pracoval profesionálně a systematicky bez ohledu na čas za běžné ceny v realitní branži.

Zdeňka a Miroslav Petrovi

9

Vše, co bylo potřeba zařídit, se uskutečnilo bez problémů.

Ing. Vojtěch Sopoušek

9

Velmi ochotný a vstřícný přístup při výběru a koupi mého bytu.

Roman Pazderka

9

Postupovali naprosto transparentně, seriózně a s nadstandardní péčí.

Ing. Tomáš Kindl

9

Zákazníkovi skutečně vycházejí vstříc, jdou nad rámec běžných povinností.

Aleš Burger

9

Všechno proběhlo bez zádrhelů.

Ing. Hana Drudikova

9

Nákup a následný pronájem proběhl na vysoké odborné a komunikační úrovni.

Vladimír Neuman

9

Musím vyzdvihnout úroveň hypotečního poradenství, získala jsem velice výhodný úvěr.

Lenka Sýkorová

9

Vidíme, že znáte velmi dobře trh, máte kontakty a důvěru klientů.

Mgr. Irena Krčmářová

9

Perfektní servis a velmi vstřícné jednání při pronájmu bytu.

Lucie Otadovská a Josef Kvasnička

9

Díky profesionálním službám s osobním přístupem jsem výměnu bytu absolvoval s úsměvem.

Martin Blažíček

9

Velmi si vaší práce vážím a rád se na vás znovu obrátím.

Ing. Hubert Petrusek

uvozovky

Many thanks to you and all your colleagues who provided a great service for us over the last 10 years.

Mr. Cathal

Naši partneři

ceska_sporitelna
ppf_banka_logo-panorama
cez
uniqa
wustenrot
allianz
equa_bank
monetalogo
kooperativa
lbbw
hypotecni_banka
unicredit_bank
volksbank_logo
mbank
wpb
vsk
stone_and_belter
Clockwork

Chcete vědět víc?

Neváhejte nás požádat o další informace, čísla a důkazy.

+420 222 222 500