IDEÁLNÍ INVESTICE I REKREAČNÍ NEMOVITOST V JEDNOM Luxusní 4 ložnicová vila s panoramatickým výhledem na Atlantický oceán a hlavní město Madeiry Funchal s čistým výnosem 6% p.a.

N04051 Zpět na výpis
nebo nové hledání
Dům
Funchal
11 500 000

Parametry

  • Dispozice: 5+kk
  • Plocha: -
  • Parkování: Garáž
  • Terasa: Ano
  • Lodžie: Ne
  • Balkón: Ano
  • Patro: -
  • Výtah: Ne
  • Zařízeno: Ano

Popis objektu

Uprostřed okouzlující přírody, v exkluzivní lokalitě portugalského ostrova Madeira s jedinečným výhledem na Atlantik a hlavní město Funchal, vzniká uzavřený komplex 12-ti luxusních vil. Nově postavený dům se nachází jen 15 min. od letiště, na svahu s dech beroucím výhledem na Funchal a Atlantik, uprostřed klidné přírody, obklopen eukalyptovými lesy, které jsou vyhledávány pro jejich ozdravné účinky. Jedná se o velmi klidnou lokalitu, na rozdíl od shonu města Funchal, přesto však pouze 5 minut od centra města, kde Vám jsou k dispozici všechny obchody, služby, a kde se nachází i pobřeží ostrova. Ostrov věčného jara také celoročně nabízí ideální podmínky pro milovníky golfu. Mírné podnebí s minimálními teplotními výkyvy, prestižní golfová hřiště s náročným terénem a nezapomenutelné přírodní scenerie, to vše opakovaně láká profesionály i amatérské hráče. Nadstandartní vybavení vily nabízí 3-4 ložnice a pohodlně se v ní ubytuje 12 lidí. K vybavení patří příprava na vyhřívaný venkovní bazén, venkovní kuchyňský kout a gril, krb, elektrické radiátory. Dům můžeme kompletně zařízen moderním designovým nábytkem a ihned připravit k nastěhování. Vila má tři podlaží. VYZKOUŠEJ SI TENTO DŮM Využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si tento dům. Denní pronájem tohoto domu, ideální pro vaši dovolenou, je k dispozici pro 10 osob, za pouhých 249Euro/noc. Pokud dům následně koupíte, cena pronájmu se odečte z kupní ceny. https://www.bohemianestates.com/nabidka/exkluzivni-villa-madeira-s-panoramatickym-vyhledem-na-atlanticky-ocean-a-hlavni-mesto-funchal.html PRONÁJEM A SPRÁVÁ Kompletní správa zajistí, že je o Vaši nemovitost vždy postaráno. V obdobích, kdy dům neužíváte, je možno zajistit krátkodobý pronájem včetně kompletního servisu obsahující: propagaci, rezervace, check in/out, úklid domu. Při 70% obsazenosti vila nyní generuje čistý 6% p.a. výnos z pronájmu pro majitele. V rezidenci je možno rezervovat ještě nepostavené vily, u kterých je možné měnit dispozice a standarty od 450tis Euro, či parcely na výstavbu domů 850-950m2 za 330Euro/m2. Zde je video z dronu vily a překrásného ostrova Madeira. https://www.youtube.com/watch?v=JwciNSL7_mI

Poptávka

IDEÁLNÍ INVESTICE I REKREAČNÍ NEMOVITOST V JEDNOM Luxusní 4 ložnicová vila s panoramatickým výhledem na Atlantický oceán a hlavní město Madeiry Funchal s čistým výnosem 6% p.a.

11 500 000 CZK

Robert Poppl

+420 608 832 362
robert.poppl@bohemianestates.com